Andrew Thompson bude ve své nové pozici dohlížet na investiční poradenství včetně prodejů a akvizic v České republice a na Slovensku.

Před příchodem do společnosti Colliers International v roce 2015 založil kancelář Cushman & Wakefield na Slovensku a působil jako její výkonný ředitel. Pod jeho vedením společnost šestkrát během sedmi let vyhrála prestižní ocenění „Nejlepší realitní kancelář na Slovensku“. Dříve také pracoval sedm let v Praze, a to jako vedoucí oddělení pronájmu kancelářských prostor pro Českou republiku a Slovensko u společnosti Cushman & Wakefield.

„Jsem velice potěšen, že se Andrew rozhodl přijmout tuto novou pozici, jelikož je jedním z nejuznávanějších a nejúspěšnějších investičních agentů ve střední a východní Evropě,“ řekl výkonný ředitel Colliers International Česká republika Omar Sattar, držitel titulu  MRICS. „Jeho znalosti a odborné zkušenosti jsou pro náš byznys nedocenitelné. Jsem přesvědčen, že jeho vedení obou investičních oddělení bude přínosem pro naše klienty jak v České republice, tak i na Slovensku a v dalších zemích a přispěje k udržení pověsti Colliers International jako prvotřídního poradce v oblasti investic do výnosových nemovitostí v tomto regionu,“ dodal.

Andrew Thompson má magisterský titul v oboru ekonomie nemovitostí z University v Aberdeenu a postgraduální diplom v oboru nemovitostních investic z College of Estate Management ve Velké Británii. Je také členem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) a certifikovaným finančním analytikem 2. úrovně.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist