Eva Veličková (33) působila osm let (2008-2016) jako PR konzultant v agentuře AMI Communications, kde mimo jiné pracovala pro huť ArcelorMittal Ostrava, výrobce minerálních vod Karlovarské minerální vody či Asociaci inovativního farmaceutického průmyslu. V roce 2016 nastoupila jako Senior Account Manager do online-marketingové agentury PRIA.

Vést komunikaci tak významného svazu vnímám jako velkou příležitost a prestiž. Rozsah aktivit svazu je velice široký a komunikace pestrá. Pracujeme s různorodým obsahem, cílovými skupinami a nástroji. Těší mě, že mohu přispívat ke zlepšení image českého průmyslu a zabývat se tématy, které ovlivňují českou ekonomiku,“ uvedla Eva Veličková.

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou, roční stipendium na americké univerzitě University of Nebreska-Lincoln a půlroční na španělské Universidad de Sevilla. Je absolventkou kurzu London School of PR. Domluví se také anglicky, španělsky a italsky.

Svaz průmyslu a dopravy ČR vloni oslavil 25 let od svého znovuzaložení. Jeho prezidentem je Jaroslav Hanák, generální ředitelkou Dagmar Kuchtová.

 

Související