Jan Pošvář působil před nástupem do ASB Group na obdobných pozicích v mezinárodních advokátních kancelářích Kinstellar, Schönherr nebo Taylor Wessing. Zkušenosti v oblasti strategické komunikace a rozvoje obchodních vztahů získal také ve společnosti ČEZ.

V ASB Group bude odpovědný především za rozvoj a koordinaci nových obchodních příležitostí, zpracování a uplatňování projektů v oblasti business developmentu, marketingu a strategické komunikace. Ve své pozici bude úzce spolupracovat s Petrou Rychnovskou (Partner, ASB Group), zodpovědnou mimo jiné za oblast business development na partnerské úrovni.

„Jsem velmi rád, že můžeme v ASB Group přivítat odborníka s dlouholetými zkušenostmi v oblasti poskytování služeb B2B. Naprosto chápeme potřebu stability a rozvoje obchodních vztahů s našimi stávajícími a potencionálními klienty. Věříme, že tímto krokem budeme nadále intenzivně integrovat a rozšiřovat naše působení na trzích střední Evropy,“ dodává Petr Studnička, managing partner pražské pobočky ASB Group.

Jan Pošvář je členem správní rady obecně prospěšné společnosti Nadáni a dovednosti, kde se zároveň zapojuje jako dobrovolník.