Tereza Kučerová nastupuje 1. června na pozici Chief Marketing Officer. Do Bonami přichází z Bistro Agency, v minulosti pracovala například na rebrandingu a digitálních řešeních pro Moneta Money Bank, Hartmann-rico, LG a dalších. „V Bonami povedu celý marketing, výkonnostní i nevýkonnostní, a mým hlavním úkolem bude budovat značku a její povědomí na všech trzích,” vysvětluje.

Zdeněk Čech se v minulosti staral o customer care například v Mall Group nebo v Notino, kde měl pod sebou zákaznické služby pro 14 zemí včetně USA. S nastavením péče o zákazníky pomáhal také v Rohlik.cz. V Bonami bude mít na starosti zlepšení zákaznické zkušenosti napříč celou firmou, tedy od příchodu nakupujícího na web až po doručení balíčku. Tým Bonami v současné době čítá 100 lidí a vzhledem ke stabilnímu růstu i nadále plánuje nabírat další posily.

Za rychlým růstem Bonami.cz stojí především zahraniční expanze a úspěšný prodej nábytku. E-shop momentálně působí ve čtyřech zemích - kromě ČR také na Slovensku, v Polsku a Rumunsku - a celkově skupina k prvnímu čtvrtletí 2017 hlásí 2,5 milionu registrovaných členů. Prodej nábytku se na obratu e-shopu, který se původně soustředil spíše na menší doplňky a dekorace, podílí už třetinově. Letos Bonami.cz cílí na obrat 700 milionů.