Iveta Valentová působí ve společnosti CBRE již od roku 2013 jakožto Property Manager oddělení Asset Servises. Je zodpovědná za obchodní i technickou stránku spravovaných nemovitostí převážně pro klienta Immofinanz. Mezi její portfolio budov patří například BB Centrum Gamma, Airport Business Center nebo logistický areál Mountpark. Patří mezi klíčové osobnosti týmu Asset services Office and Industrial.  

Jitka Žákovská má více než 20tileté zkušenosti na realitním trhu. Ve společnosti CBRE pracuje na pozici Property Manager již od roku 2014 a nově byla povýšena na pozici Senior Property Manager s orientací na kancelářské a průmyslové nemovitosti. V současné době spravuje kancelářské budovy v Praze ve vlastnictví klienta Vienna Insurance Group. Byla také tři roky zodpovědná za správu nemovitostí pro klienta Immofinanz, a to zejména za projekt v BB centru. Její současné portfolio sestává z nemovitostí jako je BB Centrum C, Burzovní Palác Office Center a Havlíčkova Plaza Shopping & Office Centrum.  Jitka stejně jako Iveta patří mezi klíčové osobnosti týmu Asset Services Office and Industrial.  

Daniela Bartáková pracuje na pozici Property Manager pro společnost CBRE od roku 2016. Své působení zde zahájila na juniorní pozici, kdy byla zodpovědná za správu rezidenčních projektů a během jednoho roku se vypracovala na pozici Property Manager.  V současné době je členkou týmu spravující domy pro Vienna Insurance Group. Daniela má na starost dva komplexy kancelářských budov umístěné na Praze 1.

„Velmi se vážím práce a píle všech členů týmu Assset Services. Povýšení těchto kolegyň je důsledkem jejich kvalitně odvedené práce, talentu a jedinečného přístupu ke každodenním výzvám, které s sebou správa nemovitostí nese. Přeji jim v jejich nových pozicích mnoho úspěchů,“ dodává k povýšení svých kolegů Zuzana Klabalová, Director Asset Services Office and Industrial společnosti CBRE.