Tomáš Wiedermann (37) zahájil kariéru ve společnosti Deloitte poté, co pět let působil jako profesionální hráč volejbalu. Pro pražskou kancelář The Boston Consulting Group pracuje od roku 2006.  Podporuje přední technologické, telekomunikační a mediální společnosti ve střední a východní Evropě. Specializuje se na vytváření růstových a tržních strategií a rozsáhlé organizační transformace a integrace (PMI). Je vysoce ceněným odborníkem na digitalizaci a její dopad na tradiční obory, průmysl 4.0 a autonomní mobilitu.

„Většina společností v současné době prochází bezprecedentní změnou. Digitalizace, robotizace, umělá inteligence… to vše vytváří nové způsoby práce i zcela nové přístupy ke strategickému a operativnímu řízení firem.  Jsem rád, že mohu prostřednictvím své práce pro BCG pomáhat předním českým a evropským společnostem v adaptaci na tento nový svět a účastnit se toho, jak se rodí firmy budoucnosti,“ shrnul své dosavadní působení v BCG jeho nový partner Tomáš Wiedermann.

Tomáš Wiedermann se stal již pátým partnerem pražské kanceláře BCG a rozšířil tak řady jejího nejužšího vedení. BCG působí na českém trhu již 20 let a jejími klienty jsou špičky byznysu v České republice.