Rudolf Nemes (37) se bude jako Country Manager společnosti CTP soustředit na sestavení a uspořádání maďarského týmu a komunikaci napříč odděleními i mimo Maďarsko. Dále se bude podílet na HR a byznysových aktivitách společnosti.

Rudolf Nemes  působí v Budapešti, kde studoval ekonomii a úspěšně pracoval jako vedoucí několika oddělení ve finančních institucích a společností zabývajících se developmentem.

„Mám radost, že se můžu stát součástí takové úspěšné společnosti jakou CTP bezpochyby je. Mým hlavním úkolem bude významné rozšíření maďarského portfolia. Očekávám, že posílením stávajícího týmu budeme schopni navýšit dosavadní portfolio o více než 25 % a také se zlepší ziskovost a celková efektivita podnikání. V současné době se s týmem zaměříme na obsazení až 50 000 m2 volných prostor v CTParku  Komárom a v CTParku Székesfehérvár, kde je ještě k dispozici 20 000 m2. Oba prostory se nachází ve strategické lokalitě a jsou okamžitě k dispozici k pronajmutí,” říká Rudolf Nemes.

István Pozderka (30) nově zastane pozici Senior Business Developer v Maďarsku. Bude společně s maďarským obchodním týmem pracovat na zajišťování nájemců pro stávající prostory CTP a zároveň aktivně podporovat další růst společnosti.

Studoval ekonomiku a obchod na Corvinus University v Budapešti a přichází do CTP ze společnosti CBRE, kde pracoval od roku 2013 jako poradce v oblasti průmyslových nemovitostí.