Martina Slavíková (36) působila před příchodem do energetické společnosti E.ON v bankovnictví. Pracovala pro Českou spořitelnu a ČSOB, kde zastávala pozici tiskové mluvčí. Na starosti měla mimo jiné komunikaci inovačních projektů, elektronického bankovnictví či CSR. V oboru se pohybuje přes 10 let, zkušenosti získala v TV Barrandov, agentuře Médea Public Relations nebo na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze.

„E.ON se výrazně mění – uvnitř i navenek. Jen na letošní rok chystáme několik zajímavých novinek a chceme, aby o tom lidé věděli,“ říká Martina Slavíková, která se spolu s PR týmem a kolegy z marketingu bude snažit o posílení značky u stávajících i potenciálních klientů. „E.ON má tradičně silné postavení v jižních Čechách a na Moravě, naším cílem je být více vidět i v dalších regionech,“ doplňuje.

V E.ON střídá dosavadního vedoucího komunikace Vladimíra Váchu, který za společnost mluvil 16 let a nyní se rozhodl pro radikální změnu. Známé vody PR vyměnil za řízení služeb souvisejících s distribucí elektřiny a plynu ve společnosti E.ON Distribuce, kde bude působit na pozici vedoucího Správních a centrálních činností distribuce.

„Dlouholeté zkušenosti nabyté v oblasti externí komunikace se pokusím dále zúročit v práci pro naši distribuční společnost. Vedle agendy neoprávněných odběrů a energetické kontroly se budu také v úzké koordinaci s Martinou Slavíkovou starat o krizovou komunikaci při mimořádných situacích a propagaci distribučních témat,“ doplňuje Vladimír Vácha.