Marcel Archleb (36) přichází do Porsche Česká republika ze společnosti BMW Czech Republic. Ve své dosavadní funkci byl zodpovědný za finanční služby značek BMW, MINI a Rolls-Royce Motor Cars v České republice a na Slovensku. V oblasti automotive se Marcel Archleb pohybuje celou svoji profesionální kariéru. Před působením v BMW pracoval ve společnosti RCI Financial Services, předtím několik let působil na pozici fleet manažera u české pobočky koncernu Michelin.
„V panu Marcelu Archlebovi získává značka Audi vynikajícího manažera s rozsáhlými zkušenostmi v prémiovém segmentu automobilového odvětví,“ uvádí Franz Pommer, jednatel Porsche Česká republika. „Jeho příchodem v době, kdy jsou na trh uváděny klíčové modely jako nové Audi A6, Audi Q8 a v krátké době také první kompletně elektrický model SUV - Audi e-tron – významně posiluje Audi personálně i specifickými modely svou přítomnost v České republice.“
Marcel Archleb je ženatý a má jedno dítě.
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.
Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit













