Tewfik Sabongui bude jmenován do pozice výkonného ředitele společnosti a Petr Žalský zaujme post ředitele oddělení kancelářských prostor. Před založením THREESIXTY působil 10 let jako generální ředitel společnosti JLL v České republice a dříve i jako generální ředitel Tetris Design & Build Czech v době, kdy se v tuzemsku stala součástí JLL.

Spojení našich sil s THREESIXTY přináší velkou výhodu jak pro Colliers, tak pro naše klienty. Naši noví partneři i kolegové patří k nejuznávanějším profesionálům na trhu a svým příchodem bezprostředně podpoří naši již tak silnou platformu,” řekl Luke Dawson, generální ředitel a ředitel oddělení investic Colliers International pro region střední a východní Evropy. „Realizujeme tímto první fázi našeho dlouhodobého plánu růstu v České republice a opravdu se těším, až spolu s Tewfikem, Petrem a celým naším novým týmem budeme pokračovat v rozvíjení našich obchodních aktivit.”

 „Založení THREESIXTY bylo hlavním milníkem naší kariéry, jenž nám umožnil realizovat vizi, jak sloužit našim klientům co nejlepším a nejprofesionálnějším způsobem,” dodal Tewfik Sabongui, výkonný ředitel Colliers International pro Českou republiku. „Pro partnerství s Colliers International jsme se rozhodli na základě dynamického růstu a podnikatelské kultury společnosti i díky modelu, na němž se naše spolupráce zakládá. Integrací do globální platformy Colliers a využitím její síly a záběru získáváme to nejlepší možné a těšíme se na posunutí našeho podnikání na novou úroveň.”

THREESIXTY, založená v roce 2017, nabízí v České republice a regionu střední a východní Evropy širokou škálu transakčních, poradenských a konzultačních služeb pro místní, ale i mezinárodní klienty, developery a investory. Velice rychle si získala vynikající pověst důvěryhodného a nadšeného poradce pro všechny realitní sektory.

Petr Žalský pracoval jako ředitel leasingu společnosti CA Immo v České republice, předtím zastával řadu vedoucích pozic v české pobočce JLL.   

„Česká republika se stala jednou z nejvyhledávanějších investičních destinací v regionu střední a východní Evropy a poskytuje nám obrovskou příležitost rozšířit naše podnikání do celé oblasti tak, abychom uspokojili potřeby našich současných i budoucích klientů,” řekl Chris McLernon, CEO Colliers International pro region EMEA. „Tewfik a Petr mají výbornou reputaci a hluboké znalosti místního trhu. Jejich vedení spolu s naším talentovaným týmem umožní Colliers lépe sloužit lokálním i mezinárodním klientům.“

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist