Barbara Topolska pracovala před nástupem do CPI Property Group jako výkonná ředitelka pro CEE region ve společnosti Multi Corporation, kde byla zodpovědná za 7 trhů. Předtím více než 13 let rozvíjela a spravovala portfolio nemovitostí o objemu 580 000 m2 v hodnotě 2 mld. EUR ve společnosti Neinveru. Za svojí práci získala několik prestižních oborových ocenění včetně "Professional of the Year" v soutěži CEE Retail Awards.

„Dlouhodobě se nám potvrzuje, že investice do lidského kapitálu přináší rozhodující konkurenční výhodou. Jsem proto nesmírně potěšen, že právě Barbara bude součástí našeho týmu,“ říká Tomáš Salajka, ředitel akvizic, správy aktiv a obchodu ve skupině CPI Property Group. „Věřím, že více než 20 leté zkušenosti Barbary z vedoucích pozic mezinárodních firem budou velkým přínosem nejen pro aktivity v Polsku, ale v celé skupině CPIPG,“ dodává Tomáš Salajka.

„Obdivuhodný příběh společnosti CPI Property Group sleduji již delší dobu. Nemohu se dočkat dne, kdy budu jeho součástí a kdy společně s týmem napíšeme další kapitolu,“ říká Barbara Topolska. 

Barbara Topolska je absolventkou Jagellonské univerzity. Absolvovala MBA studia na univerzitě v Minnesotě - Carlson School of Management.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist