Jana Vlková zahájila své působení v Colliers v dubnu 2012 jako ředitelka oddělení kancelářských nemovitostí, kde zastupovala jak vlastníky, tak nájemce. Na českém trhu s nemovitostmi se pohybuje již od roku 2000, má proto rozsáhlé zkušenosti se správou transakcí, zprostředkováním nemovitostí, asset managementem, vytvářením portfoliových strategií či službami v rámci utváření pracovního prostředí.

„Je mi potěšením oznámit, že Jana Vlková přijala novou roli ředitelky pro Business Development v České republice. Vzhledem k jejím bohatým zkušenostem v oboru a jejím vynikajícím vztahům si nedovedu představit lepšího člověka, který by mohl řídit aktivity Colliers v oblasti rozvoje,“ řekl Tewfik Sabongui, výkonný ředitel Colliers International pro Českou republiku. „Naše cíle a strategie jsou jednoduché a jednoznačné: chceme být pro naše zákazníky první volbou na trhu a pracujeme tvrdě na tom, abychom byli schopni našim klientům nabídnout širokou škálu služeb odpovídajících jejich potenciálním požadavkům. Gratuluji Janě a přeji jí v nové roli hodně úspěchů. Dále bych také rád poblahopřál Petrovi Žalskému k jeho nové roli ředitele oddělení kancelářských nemovitostí české pobočky Colliers,“ dodal.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist