Táňa Borošová (24) přichází z The Revolution Company, kde se starala o kompletní marketing a PR společnosti, od správy sociálních sítí po přípravu marketingových kampaní. Spoustu zkušeností si přináší z působení v agentuře Blue Deer Agency, dříve Siblings Agency, kde spravovala sociální sítě například Aquapalace Hotel Prague, starala se o PR různých českých osobností a influencer marketing.

„Rádi mezi s sebou vítáme dravé žraloky jako je Táňa s řadou zkušeností jak z agenturní, tak klientské sféry. Vždy je výhoda, když přijmeme nového člověka s touhou po sebevzdělávání, který se chce profesně posouvat vpřed. Táňa se bude zaměřovat především na influencer marketing pro všechny naše klienty, kteří tento typ spolupráce čím dál častěji poptávají.“ říká CEO Socialsharks Nikol Stolle.

Ve svém volném čase se věnuje tvorbě vlastního kosmetického blogu Beauty by Táňa.

Socialsharks jsou českou social media agenturou, fungující od roku 2008. Mimo lokálního trhu operují na Slovensku, Gruzii a Ázerbájdžánu. Specializují se na budování komunit, komunikaci a marketing na sociálních sítích a vytváření obsahu. Pomáhají značkám a firmám objevovat potenciál sociálních sítí s důrazem na viditelné výsledky v dlouhodobém měřítku. Kromě sociálních sítí se Socialsharks věnují také komplexním kreativním konceptům a strategiím napříč marketingovým mixem. Mezi klienty agentury patří například Huawei, Big Shock!, UniCredit Bank, Ferrero, The Walt Disney, Staropramen.