Jiří Zelinka, nový ředitel privátního bankovnictví Raiffeisenbank, se v oblasti bankovnictví a finančních trhů pohybuje již přes 20 let.

Má bohaté zkušenosti s privátním i afluentním bankovnictvím v ČR i zahraničí. Před příchodem do Raiffeisenbank působil ve středoevropském týmu největší švýcarské banky UBS v Curychu. Dříve řídil prémiové a privátní bankovnictví v České spořitelně, kam přišel z britské HSBC.

„Privátní bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen patří mezi špičku na domácím trhu. Rád bych navázal na dosavadní úspěchy našich týmů v Praze i v regionech a dále posílil povědomí o této značce mezi movitými klienty. Již dnes klientům poskytujeme exklusivní bankovní servis a zázemí jedné z největších českých bank. Rozšiřováním nabídky správy aktiv a poradenství, a aktivním klientským přístupem, chceme mířit na zásadní růst FWR v následujících letech,“ sdělil ke svým plánům nový ředitel FWR.

 | Předplatné HN+ je zcela bez reklam.
 | Předplatné HN+ je zcela bez reklam.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist