Jan Lipold začínal svou kariéru v 90. letech a působil ve vedení redakcí největších českých deníků a časopisů. Poslední desetiletí budoval názorovou rubriku Aktuálně.cz.

„Těším se na největší českou internetovou firmu. Seznam Zprávy jsou (nejen) onlinová redakce plná výjimečných novinářských osobností. Bude mi ctí být u toho a podílet se na její práci,“ komentoval přestup na Seznam.cz Jan Lipold.

„Komentáře, glosy a sloupky už dnes připravují pro Seznam Zprávy zkušení a oblíbení novináři, jakými jsou například Jindřich Šídlo či Miloš Čermák. A u lidí jsou velmi populární. Od podzimu se milovníci autorské žurnalistiky mohou těšit na mnohem více tohoto obsahu, který se stane jedním ze stavebních kamenů Seznam Zpráv,“ uvedl Jakub Unger, ředitel divize Zpravodajství a TV.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist