Argentinský fotbalista Carlos Tévez opět trénuje s Manchesterem City. Sedmadvacetiletý útočník přitom ještě nedávno prohlašoval, že do anglického města se už nikdy nevrátí a opakovaně požádal o odchod z klubu.

Tévez se zapojil do přípravy City dnes po návratu z dovolené po mistrovství Jižní Ameriky. Útočník zmeškal nedělní zápas anglického Superpoháru s Manchesterem United a nejspíš nestihne ani úvodní ligový zápas s nováčkem Swansea.

"Moc času nemá, ale uvidíme. Carlos byl vždycky trochu jiný, protože se uměl dostat do formy za strašně krátkou dobu," prohlásil asistent trenéra David Platt.

Tévez přišel do City před dvěma lety z týmu městského rivala United. V novém působišti se stal rychle klíčovým hráčem a v minulé sezoně byl díky dvaceti brankám spolu s Dimitarem Berbatovem z United nejlepším střelcem anglické ligy. Z klubu chtěl odejít už loni v prosinci, po pár dnech si to však rozmyslel.

V červenci ale Tévez opět prohlásil, že se chce kvůli rodině vrátit zpět do Argentiny. Manchester označil za drahé a nudné město s otřesným počasím a podle argentinských médií také uvedl, že "do Manchesteru se už nikdy nevrátí. Ani na dovolenou, prostě nikdy".

Zájem o Téveze projevil jeho bývalý klub Corinthians, nedokázal se však se City dohodnout na splátkách odstupného 40 milionů liber.

Související