Jitka Součková, marketingová manažerka pro ČR společnosti Grafton Recruitment

 

Jitka Součková do společnosti Grafton přichází z internetového byznysu. Posledních téměř šest let vedla marketingové oddělení společnosti Internet Retail, provozovatele internetového obchodu Kasa.cz a Hej.sk. V minulosti působila ve vydavatelských domech Paradis Praha a Softwarové noviny. V obou působištích zastávala pozici vedoucí inzertního oddělení a marketingu.

Jejím velkým koníčkem je sport, především spinning a další cvičení, kterým se věnuje i jako instruktorka. Je vdaná a má dceru.

 

Lucie Grollová, Branch Managerka Grafton Technologies pro PrahuLucie Grollová v březnu roku 2007 nastoupila do společnosti Grafton Recruitment v Praze, kde působila na pozicích Recruitment Consultanta a Division Managera. Po návratu z mateřské dovolené v roce 2013 zastávala pozici Key Account Managera a od ledna 2014 Branch Managera pobočky Grafton Technologies v Praze. Momentálně je zodpovědná za divize IT & Telco, Engineeringu a Construction, za rozvoj obchodních příležitostí a poskytování kvalitního servisu v oblasti náboru na technické pozice.

Absolvovala ekonomický obor na FTVS (Fakulta tělesné výchovy a sportu) Univerzity Karlovy v Praze. Po ukončení studia strávila rok a půl v anglickém Liverpoolu, kde studovala marketing na liverpoolské univerzitě a zároveň v tomto oboru pracovala.

Je vdaná má dvě děti a ve volném čase sportuje.

 

Šárka Voříšková, Branch Managerka brněnské pobočky Grafton TechnologiesŠárka Voříšková do Graftonu přišla po 20 letech působení v oblasti HR a obchodu, především ve finanční sféře. Pracovala 13 let pro nebankovní finanční skupinu CASH REFORM, kde působila na několika pozicích s odpovědností za lidské zdroje a obchod. Poslední tři roky v této skupině vedla obchodní tým factoringové společnosti, na pozici Marketing&Sales Director. Posledních šest let pracovala pro HSBC Bank, kde se podílela na zavádění produktů Invoice Finance v rámci HSBC v České republice a tři roky zde vedla jeden z produktových týmů banky jako Head of Receivables Finance.

 

Související