Olga Grygier-Siddons se stane řídící partnerkou poradenské sítě PwC pro střední a východní Evropu. Působit bude nadále z Varšavy. Funkci přebírá po Miku Kubenovi, který ji vykonával dva čtyřleté mandáty, tedy maximální možnou dobu, kterou pravidla PwC CEE umožňují. Olgu Grygier-Siddons zvolili její kolegové partneři. Stává se tak první ženou na této pozici. Je to také poprvé, kdy je tato pozice obsazena partnerem, který pochází z regionu střední a východní Evropy.

Olga Grygier-Siddons se stala řídící partnerkou PwC Polsko v roce 2009. Pod jejím vedením se polské PwC rozrostlo na 1800 odborníků a tržby se zvýšily o více než 30 %. Firma také výrazně posílila na trhu a provedla významné investice – otevřela advokátní kancelář a makléřskou společnost, kancelář v Lodži a centrum sdílených služeb v Katovicích. Předtím vedla pět let poradenské služby PwC Polsko. V PwC pracuje od roku 1991 a má zkušenosti s poradenstvím státním a mezinárodním energetickým společnostem a firmám z oblasti infrastruktury.

Olga Grygier-Siddons je vdaná a má dvě děti.

 

Igor Lotakov bude vedoucím Auditorských služeb v regionu CEE. Povede je z Moskvy. Vedle této regionální role se bude jako auditní partner věnovat klientům ze sektoru energetiky. Poslední tři roky vedl auditorské služby PwC v Rusku. Do PwC nastoupil jako auditor v roce 1995. Působil jako vedoucí partner Ropného a plynárenského průmyslu PwC v CEE a Energetiky, utilit a těžařství v ruských auditorských službách PwC. Působil také v PwC Houston, kde pracoval pro přední ropné a plynařské společnosti. Je členem Asociace certifikovaných účetních (ACCA) a certifikovaným finančním analytikem CFA. Igor Lotakov je ženatý a má dvě dcery.

 

Piotr Romanowski povede z Varšavy Poradenské služby PwC v CEE. Zároveň bude mít nadále na starosti několik významných klientů ze sektoru bankovnictví a pojišťovnictví. Do PwC Polsko nastoupil v dubnu 2011. Jako vedoucí partner sektoru Finančních služeb PwC v CEE vedl mnoho zásadních klientských projektů v celém regionu. Piotr Romanowski je ženatý a má dceru.

 

David John povede nadále z Moskvy Daňové a právní služby PwC v CEE. Tuto funkci má od července 2013. Nadále se bude také věnovat řadě významných regionálních a ruských klientů. Před nástupem do regionální pozice vedl Daňové a právní služby PwC v Rusku. Do regionu CEE byl David John vyslán z PwC Velká Británie. Tam působil ve vedení Daňových služeb a také jako vedoucí Daňových služeb v regionu Midlands a vedoucí služeb pro středně velké společnosti. David John je ženatý a má syna.

 

Paul Stewart jako vedoucí partner pro transformaci bude sídlit v Praze. Bude pracovat s velkou pravomocí rozvíjet kulturu spolupráce při současném zlepšování výkonnosti trhu. Povede také iniciativy, jejichž cílem je posílení schopnosti leadershipu a rozvoj talentů napříč regionem CEE. Paul Stewart působí v regionálním vedení jako řídící partner pro lidský kapitál od ledna 2013. Do PwC nastoupil v roce 2003. Měl na starosti kancelář PwC v ruském Petrohradě, byl vedoucím partnerem Daňových a právních služeb v České republice, vedoucím partnerem lidských zdrojů Daňových a právních služeb v CEE i celosvětově. Je ženatý a má dvě děti.

 

Paweł Pepliński bude pokračovat ve své roli provozního ředitele (COO)regionu CEE a bude sídlit v Moskvě. Zaměří se na efektivnost společnosti a transformaci podpůrných funkcí (back-office) v celém regionu. Paweł Pepliński působí jako regionální COO od ledna 2013 a zároveň je COO pro Rusko. Přináší si bohaté zkušenosti 28 let v oboru, z toho 19 let v PwC. Byl vedoucím partnerem Auditorských služeb pro Polsko a Pobaltí. Předtím byl vedoucím partnerem sektoru Spotřebního a průmyslového zboží pro Polsko. Jako partner vedl audity pro velké množství polských a mezinárodních klientů. Paweł Pepliński je ženatý a má šest dětí.

 

Adam Krasoń nahradí Olgu Grygier-Siddons na pozici řídícího partnera PwC Polsko. Poslední dva roky vedl Adam Krasoń Auditorské služby PwC Polsko. Předtím řídil služby pro klienty ze sektoru telekomunikací, médií a zábavního průmyslu a byl odpovědný za neauditní auditorské služby v CEE.