Právní firma Dentons posiluje postavení svých týmů zaměřených na bankovnictví a financování, restrukturalizaci a insolvenci. Dále se zaměřuje na pracovní právo na trhu a nově rozšiřuje služby o trestní právo.

S příchodem partnerů Ladislava Smejkala a Jiřího Tomoly je spojeno i další rozšíření týmu o čtyři právníky. Zkušeného advokáta Tomáše Osičku a právničku Beátu Sabolovou, kteří přicházejí z advokátní kanceláře Švehlík & Mikuláš advokáti. Přichází také právník Martin Froněk, který působil v pražské kanceláři White & Case a advokátka Andrea Hamorská z pražské kanceláře Hogan Lovells.

Příchodem nového týmu dochází ke zvýšení celkového počtu právníků pražské kanceláře na 41, což Dentons staví do pozice třetí největší mezinárodní právní firmy v Praze.

 

Na trhu se objevila velká advokátní kancelář Dentons. Působí v 52 zemích - čtěte ZDE

 

Jiří Tomola, partner právní kanceláře DentonsJiří Tomola přichází z pražské kanceláře White & Case, kde byl partnerem zaměřujícím se na právní poradenství v oblasti financování a dále insolvencí a finančních restrukturalizací a v souvisejících soudních sporech.

 

 

 

 

Ladislav Smejkal, partner právní kanceláře DentonsLadislav Smejkal přichází také z pražské kanceláře White & Case, kde byl partnerem a vedoucím praxe pracovního práva v celém regionu střední a východní Evropy. Ladislav Smejkal má rozsáhlé odborné znalosti v oblasti trestního práva, s důrazem na kriminalitu bílých límečků, při zastupování poškozených a v oblasti trestní odpovědnosti právnických osob. Má rovněž rozsáhlé zkušenosti s vedením soudních sporů, a to i v oblasti pracovního práva.

Ladislav Smejkal je členem Evropské asociace pracovněprávních právníků (European Employment Lawyers Association – EELA), zakládajícím a aktivním členem České asociace pracovněprávních právníků (Czech Employment Lawyers Association - CzELA) a v současné době také předsedá Výboru pro zákoník práce a sociální věcí v Americké obchodní komoře v České republice (Labor Code and Social Affairs Committee of the American Chamber of Commerce in the Czech Republic).

Související