Zuzana Chudoba svou kariéru ve YIT zahájila již v roce 2009, kdy vykonávala funkci manažerky prodeje a marketingu ve YIT Stavo. Právě prostřednictvím této developerské společnosti působí skupina YIT od roku 2008 také v České republice. Zde již dokončila 7 projektů: Hostivař I a II, Hájek, Troja, Victoria, Braník a nově také Green Motol. Ve výstavbě jsou nyní dva projekty: Hyacint Modřany a Talo Kavalírka. Společnost připravuje další projekty, jako například proměnu 9hektarového brownfieldu v Hloubětíně na novou živou čtvrť s bytovými domy, viladomy a obchodními prostory, ve které najde domov téměř 2 000 obyvatel.

„Těší mě, že v nové pozici budu moci zúročit své sedmileté zkušenosti, které jsem získala prací v mezinárodních týmech YIT. Skupina YIT má za sebou více než 100letou tradici a know-how. Na finském trhu je jedničkou, v Rusku je největším zahraničním developerem v rezidenční výstavbě, přední místo jí nyní patří i v České republice. O to více je pro mě nová funkce zavazující. Nastupuji do ní s cílem, aby služby našim klientům byly stále kvalitnější a abychom tak doslova a do písmene naplňovali naše motto ´Finské bydlení promyšlené srdcem´," uvedla ke svému povýšení.

V oboru nemovitostí působí od roku 2003, kdy zastávala funkce manažerky pro prodej a marketing v realitní kanceláři RAK CZ a poté v developerské společnosti Orco Prague. Od roku 2014 je členkou představenstva Severské obchodní komory v České republice. Hovoří anglicky a rusky.

Ve volném čase se ráda věnuje sportu (lyžování, cyklistika, jóga, golf), cestování, fotografování a četbě.

 

Související