Jennifer Foss se specializuje na nemovitostní transakce s mezinárodním a přeshraničním prvkem, zejména nemovitostní M&A transakce, nemovitostní joint ventures, nájemní vztahy, asset management a stavební právo, stejně jako obecné korporační záležitosti.

„Jennifer je zkušená advokátka a je pro BADOKH velkým přínosem“, sdělil Ivo Bárta, jeden ze zakládajících partnerů BADOKH, dříve řídící partner slovenské a české pobočky White & Case. „Náš tým právníků se zkušenostmi z mezinárodních kanceláří, posílený o Jennifer, bude ještě lépe sloužit potřebám našich tuzemských i zahraničních klientů a posilovat rychle rostoucí mezinárodní praxi BADOKH. Příchod Jennifer Foss podporuje strategický záměr BADOKH soustředit se na růst v sektoru komerčních nemovitostí a M&A a na komplexní přeshraniční transakce,“ dodal Bárta.

Jennifer Foss zahájila svou kariéru v roce 2001 v oblasti financování přeshraničních projektů pro newyorskou pobočku advokátní kanceláře White & Case. Je advokátkou ve státě New York. Od roku 2011 je zapsána v seznamu zahraničních advokátů České advokátní komory.

Jennifer Foss absolvovala Cornell Law School ve Spojených státech.

Ve volném čase se věnuje józe, kterou o víkendech vyučuje.

 

Související