Zdeněk Jaroš, ředitel BNP Paribas Cardif pro střední Evropu, přebírá vedení BNP Paribas Cardif v České republice a na Slovensku od Tomáše Kadlece. Ten zastával funkci generálního ředitele od roku 2012.

„Tomáš Kadlec během čtyř let v čele BNP Paribas Cardif Pojišťovny výrazně ovlivnil její transformaci. Mezi jeho hlavní přínosy patří rozšíření našich aktivit do nových odvětví, inovace a posílení pozice v bankopojištění, manažerské sloučení Česka a Slovenska a příprava celé společnosti na reformu evropského pojišťovnictví v rámci Solvency II. Za to mu patří obrovský dík,“ oceňuje některé z úspěchů Tomáše Kadlece Zdeněk Jaroš, ředitel BNP Paribas Cardif pro střední Evropu.

„Sloučení řídících struktur je dalším krokem k zefektivnění naší činnosti, větší flexibilitě, rychlejší reakci na změny na trhu i požadavcích klientů. Chceme tím upevnit naši pozici na pojistném trhu v České republice i na Slovensku,“ říká Zdeněk Jaroš.

Zdeněk Jaroš řídí aktivity BNP Paribas Cardif ve střední Evropě od roku 2013. Do BNP Paribas Cardif Pojišťovny přišel v roce 2002 z GE Money Bank. V BNP Paribas Cardif prošel postupně funkcemi ředitele obchodu a generálního ředitele až po současnou pozici ředitele regionu.