Jan Pošvář působil před nástupem do ASB Group na obdobných pozicích v mezinárodních advokátních kancelářích Kinstellar, Schönherr nebo Taylor Wessing. Zkušenosti v oblasti strategické komunikace a rozvoje obchodních vztahů získal také ve společnosti ČEZ.

V ASB Group bude odpovědný především za rozvoj a koordinaci nových obchodních příležitostí, zpracování a uplatňování projektů v oblasti business developmentu, marketingu a strategické komunikace. Ve své pozici bude úzce spolupracovat s Petrou Rychnovskou (Partner, ASB Group), zodpovědnou mimo jiné za oblast business development na partnerské úrovni.

„Jsem velmi rád, že můžeme v ASB Group přivítat odborníka s dlouholetými zkušenostmi v oblasti poskytování služeb B2B. Naprosto chápeme potřebu stability a rozvoje obchodních vztahů s našimi stávajícími a potencionálními klienty. Věříme, že tímto krokem budeme nadále intenzivně integrovat a rozšiřovat naše působení na trzích střední Evropy,“ dodává Petr Studnička, managing partner pražské pobočky ASB Group.

Jan Pošvář je členem správní rady obecně prospěšné společnosti Nadáni a dovednosti, kde se zároveň zapojuje jako dobrovolník.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist