Věra Výtvarová dosud působila v PwC Česká republika jako vedoucí partnerka Auditorských služeb. V této funkci ji nahradil Jiří Zouhar.

„Každá země regionu střední a východní Evropy má svá specifika, zároveň však pozoruji společná témata a trendy, na které se hodlám zaměřit. Mezi ty klíčové patří technologie a digitalizace. Věřím, že díky současnému posunu auditu k datové analýze a vizualizaci dat bude naše profese existovat i za deset let a dokážeme stále přinášet klientům hodnotu,“ říká Věra Výtvarová.

Věra Výtvarová působí v PwC od roku 1994. Do společnosti nastoupila hned po absolvování Vysoké školy ekonomické v Praze. Partnerkou v oddělení auditorských služeb je od roku 2009. V rámci své auditorské praxe se dosud věnovala významným tuzemským i mezinárodním společnostem působícím na českém trhu. Je členkou Komory auditorů České republiky a Asociace certifikovaných účetních ve Velké Británii (ACCA/FCCA).

Věra Výtvarová je vdaná a má dvě děti. Je hrdou mecenáškou Národního divadla a jednou z 25 žen českého byznysu (ocenění HN).

 

Jiří Zouhar je partnerem v oddělení Auditorských služeb PwC ČR od roku 2010. Dlouhodobě se věnuje klientům působícím v odvětví průmyslové výroby a obchodu, zejména z automobilového průmyslu. Má dlouholetou praxi v poskytování auditorských a poradenských služeb v evropských zemích i USA. Je členem Asociace certifikovaných účetních ve Velké Británii (ACCA/FCCA) a ve Spojených státech amerických (CPA).

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist