Markéta Dovrtělová nastoupila do společnosti Honeywell Technology Solutions v červenci 2016 na pozici HR manažerky pro Aerospace divizi. Před příchodem do společnosti Honeywell pracovala ve vývojářské firmě Red Hat na pozici HR manažerky pro oblast EMEA (Evropu, Střední Východ a Afriku) a několik let strávila také ve společnosti Gardner Denver na pozici HR manažerky pro střední a východní Evropu. 

„Markéta má bohaté zkušenosti v oblasti personálního řízení a s vytvářením a implementací HR strategií v softwarových vývojových centrech. Pevně věřím, že její zkušenosti a profesionalita jsou příslibem dalšího růstu a rozvoje zaměstnanců společnosti Honeywell v regionu,” říká víceprezident a generální ředitel Honeywell Technology Solutions, Jiří Tomíček.

Vystudovala magisterský program Ústavu germanistiky, nordistiky a nederlandistiky FF Masarykovy univerzity v Brně a bakalářský program na Katedře sociologie a andragogiky Univerzity Palackého v Olomouci. Pravidelně se účastní výcviku koučů poradenské společnosti ČNP.