Dana Bally má dlouholetou praxi v oblasti lidských zdrojů. Její odborné znalosti a zkušenosti zahrnují oblasti HR strategií, poradenství, koučování, získávání a rozvoj talentů a odměňování. Více než tři roky byla HR manažerkou v International School of Prague a má několikaleté zkušenosti s pozicemi Executive Assistant v bankovním sektoru, např. GE Money Bank nebo Deutsche Bank.  Dana Bally studovala a pracovala v Kanadě, Nizozemsku a Německu.

„Velmi se těším do nového pracovního prostředí luxusního hotelu Four Seasons Prague, který se nachází v samém srdci Prahy pár kroků od Karlova mostu. Hodnoty, mezinárodní firemní kultura a dlouhodobé přední místo společnosti Four Seasons jako špičkového zaměstnavatele /Fortune 100/ s sebou nesou velkou zodpovědnost a příležitost nastavení strategie pro udržení, resp. získávání talentovaných zaměstnanců a jejich další kariérní rozvoj, a to vše vzhledem k současné situaci na trhu práce,“ řekla Dana Bally.

Dana Bally studovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Ekonomika vnitřního obchodu. Absolvovala také studium v zahraničí, nejprve na McGill University v kanadském Montrealu a později na Erasmus University Rotterdam. Hovoří česky, anglicky, nizozemsky, německy, francouzsky a rusky.

K jejím hlavním koníčkům patří cestování, gastronomie a studium jazyků.