Július Hájek (34) přichází do CTP z regionálních manažerských pozic ve společnostech Microsoft, Renault a Molson Coors Europe. Bude zodpovědný za vedení marketingové komunikace a PR v České republice a ve všech 7 zemích, kde CTP působí v rámci regionu CEE.

„Mám radost, že se můžu stát součástí CTP, společnosti, která je předním hráčem na evropském trhu průmyslových developerů. Měl jsem možnost pracovat s klienty, kteří využívali řešení na míru, poskytované společností CTP. Díky těmto zkušenostem vím, že CTP je opravdovým lídrem ve svém oboru. V rámci svého předchozího působení jsem navštívil řadu industriálních parků, ve kterých měly své skladové prostory významné logistické firmy a díky tomu vidím velký potenciál především v oblasti logistiky společností využívajících e-commerce a on-line prodej, který je stále oblíbenější. Neustále také přibývá značek a společností, které s online prodejem teprve začínají a hledají volné sklady na vhodném místě k pronájmu, právě proto, že dobrá logistika je klíčový prvek úspěchu,“ říká Július Hájek.

Společnost CTP provozuje vlastní síť průmyslových zón a kanceláří ve více než 80 strategických lokacích v 7 zemích střední a východní Evropy.

„Těší mě, že nadále posilujeme náš tým a jsme tak připraveni pomoci našim klientům k růstu. Vím, s jakými výzvami se naši klienti potýkají, a myslím si, že jsme ten správný a silný partner, který jim poskytne maximální možnou podporu v jakékoliv situaci. Zakládáme si na poskytování flexibilního řešení na míru a realizujeme vize našich klientů v co nejkratší možné době,“ dodává Remon Vos, generální ředitel CTP.

Společnost CTP je zodpovědnou firmou, která poskytuje podporu nejen svým klientům, ale také komunitám a okolí, ve kterých působí. Na dlouhodobé bázi spolupracuje například s Nadací Terezy Maxové, podporuje sportovní aktivity a pravidelně se účastní i odborných konferencí.