Tomáš Anděl (38) profesně prošel mimo jiné bankami ČSOB nebo Air Bank. Do Alzy přichází po 2letém působení u největšího tuzemského on-line prodejce parfémů a kosmetiky Notino, kde měl na starosti přes 200 operátorů zákaznického centra a byl zodpovědný za řízení a celkovou expanzi pobočkové sítě v rámci CEE regionu. V Alze v první fázi převezme vedení reklamačního oddělení a poprodejního servisu. Dále se bude podílet na vedení lidí napříč všemi provozy a zaměří se na customer experience a na zjednodušení procesů ve firmě.

„Přechod z třetího největšího e-shopu v Česku do tuzemské jedničky je pro mě důležitý kariérní posun. Alza má v oblasti e-commerce jednu z největších a nejpropracovanějších sítí prodejen u nás a klade velký důraz na kvalitu služeb a inovace. Podílet se na chodu takové firmy bude určitě výzva a já věřím, že zde zúročím všechny získané zkušenosti,“ říká nový strategický ředitel provozu Alza.cz Tomáš Anděl.

Vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy. Jeho silnou parketou je oblast motivace zaměstnanců, myslí strategicky, rád dotahuje věci do konce a klade důraz na realizaci jednotlivých projektů.

Má roční dceru a rád odpočívá aktivně – jeho oblíbeným sportem je kick-box.