Bert Hesselink, pochází z Holandska, má více jak 18 let zkušeností v oblasti komerčních nemovitostí v Praze a zároveň působí jako předseda Rady pro nemovitosti v Americké obchodní komoře.

„Je nám ctí přivítat Berta do našeho týmu. Jeho hlavním úkolem bude rozvoj vztahů a podnikání u našich stávajících i nových klientů napříč regionem,“ říká generální ředitel společnosti CTP Remon L. Vos.

Jako nový Group Business Development Director bude úzce spolupracovat s generálním ředitelem Remonem Vosem a s oběma Key Accounty v rámci celého portfolia.

„Jsem rád, že jsem se přesunul z pozice poradce přímo do CTP," říká Hesselink. „Neexistuje lepší místo pro vytváření smysluplné a kvalitní zástavby než pracovat pro největšího developera a vlastníka integrovaných high-tech průmyslových parků v regionu CEE. Je mi ctí, že se budu přímo podílet na vytváření dalších skvělých prostor pro naše klienty v České republice i ve střední a východní Evropě."

Společnost CTP v současné době vlastní a spravuje portfolio, které se tvoří několik set budov s celkovou pronajatou plochou 5 milionů m2 v rámci regionu CEE.  V návaznosti na stanovené cíle neustále rozšiřuje své obchodní aktivity s plánem následného přibližného každoročního 15% růstu.