Ana Dumitrache se od 1. ledna znovu připojila do rumunského týmu CTP. Ten má za cíl do roku 2020 rozšířit své stávající portfolio na 1,5 milionu m2 pronajímatelných ploch, rozvoj parku CTPark Bucharest West na jeden z největších logistických areálů ve východní Evropě a zároveň proměnit Rumunsko na nejdůležitější průmyslový a logistický hub regionu.

"Já, celý náš tým a naši partneři jsme rádi, že se k nám Ana vrátila, o to více právě teď, v tomto důležitém momentě, kdy jsme úspěšně dokončili proces naší restrukturalizace. Již na počátku našich aktivit v Rumunsku nás Ana podporovala v roli bankéře v rámci místní pobočky Erste Bank. V minulosti také výrazně přispěla k růstu portfolia naší společnosti, získání nových klientů a koordinaci veškeré finanční činnosti. Nyní se vrací do rumunského týmu CTP v době značné expanze místního trhu s nemovitostmi. Její schopnost vedení týmu, zapálení a rozsáhlé znalosti trhu pomohou v této době akcelerovat výkony společnosti. Jsem přesvědčen, že společně dosáhneme nových rekordů trhu,“ uvedl Remon L. Vos, generální ředitel CTP.

Během jejího předchozího působení v CTP v roce 2017 měla společnost vynikající výsledky. Místní portfolio vzrostlo o 73 % a míra neobsazenosti prostor k pronájmu byla nižší než 3 %.

“Práce v CTP mě opravdu naplňovala a chtěla jsem se vrátit. Proto jsem ráda, že jsem zpět a obzvlášť teď, kdy CTP v Rumunsku dosáhla významného milníku 1 milionu m2 ploch. Po mém krátkém působení v největší světové poradenské společnosti zabývající se realitami, jsem získala 360stupňový pohled na oblast nemovitostí, a to jak na místní, tak na mezinárodní úrovni a vracím se do CTP zkušenější a s ambiciózními plány,“ říká Ana Dumitrache, nová Head of Romania CTP.