Radek Duda (41) bude řídit z pozice Country Managera divize leteckých a námořních přeprav společnosti DACHSER Czech Republic zkušený tým této divize s cílem prohlubovat dobrou pověst na trhu, rozšiřovat zákaznické portfolio i produktovou nabídku, a ještě lépe využívat potenciálu spolupráce s divizí Evropské logistiky společnosti DACHSER.

Radek Duda vystudoval Fakultu dopravní ČVUT v Praze. Po studiích nastoupil do společnosti Maersk Line, kde po dvouletém působení v české pobočce převzal vedení bratislavského týmu zákaznické péče tohoto dánského rejdaře. Svoji kariéru v logistice dále rozvíjel ve společnosti DB Schenker, kde sedm let působil na pozici Country Ocean Freight Managera a byl zodpovědný za námořní divizi společnosti v České republice. Do společnosti DACHSER Czech Republic přichází z francouzské firmy Petit Forestier, jejíž obchodní zastoupení v České republice zakládal a přes dva roky stál v jejím čele jako Country Manager.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist