Karel Branda je v Trigemě nyní na pozici provozního ředitele. Je odpovědný především za fungování oblasti informačních technologií, personalistiky, interního auditu, správy majetku a technicko-obchodních vztahů skupiny. Ve firmě působí přes 20 let. Původně začínal na pozici stavbyvedoucího. Od roku 2007 byl předsedou představenstva a od roku 2014 statutárním ředitelem Trigema Building. Před nástupem do Trigemy Branda působil ve společnostech Klima Praha, Stapo Praha, Prefa TrmiceEurocast a Vodohospodářské stavby Ústí nad Labem.  Vystudoval Stavební fakultu ČVUT. Je mimo jiné členem ČKAIT – autorizovaný inženýr v oboru vodohospodářské stavby. Mezi jeho záliby patří například moderní architektura, vinařství a basketbal.

Petr Bělina, který je novým ředitelem Trigema Building, pracuje ve firmě více než 8 let. Svou misi zde původně zahajoval jako reklamační technik. Od té doby prošel celou řadou pracovních uplatnění, naposledy působil na pozici výrobního ředitele Trigema Building. V předchozích zaměstnáních pracoval mimo jiné jako projektant, stavbyvedoucí a technický dozor investora v rámci bytové výstavby.Bělina má od nynějška na starosti zejména celkové řízení stavební společnosti Trigema Building. Ve volném čase se zajímá například o literaturu faktu, historii a zdravý životní styl.

Radim Šponar je obchodním ředitelem Trigema Building. Jeho úkolem je především příprava a zajištění veřejných i privátních zakázek a dosažení požadovaného obratu firmy. Před nástupem do Trigemy pracoval na pozici ředitele regionu Čechy v Geosan Group. Byl rovněž výrobním ředitelem společnosti Hochtief CZ či projektovým manažerem ve společnosti Subterra. Vystudoval Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu v Ostravě. Pokud má volno, věnuje se zejména svým dětem, sportu a práci v lese.