Aleš Konrád jako finanční ředitel investiční skupiny Cimex zhodnotí své dosavadní zkušenosti z předchozího působiště na pozici CFO private equity skupiny BMM a dále z finančního managementu a rozvojových projektů v České republice a zahraničí v rámci tuzemského i mezinárodního zastoupení skupiny ČEZ a poradenské společnosti PwC. V minulosti pracoval i na finančních pozicích ve společnostech ČSA nebo Eurotel.

Aleš Konrád vystudoval Ekonomickou fakultu Technické Univerzity v Ostravě a absolvoval kurz marketingu v Holandsku na Rijksuniversiteit Groningen.

Má 3 děti a ve svém volném čase se věnuje především sportu – ski alpinismu, jachtingu, rád běhá, hraje squash a jezdí na horském kole.

 

Začátkem září nastoupila na pozici Investment Director Marta Pražáková. Skupina Cimex v posledních letech významně zesílila své investiční aktivity zaměřené na hotelové projekty a administrativní budovy a novým obsazením klíčových postů ve vedení má za cíl v dalších letech odpovídajícím způsobem řídit akviziční dynamiku skupiny.

 

Související