Jakub Hulík (35) se stal vůdčí osobností týmu sestávajícího z ředitelů šesti dceřiných společností. Ve funkci nahradil právě Kamila Koupého, jenž bude z pozice většinového majitele dohlížet na rozvoj skupiny a hledání dalších obchodních příležitostí.

Jakub Hulík se v roce 2019 vrátil do Dignity po několikaleté pauze jako ředitel rozvoje a strategií investičního uskupení. Z titulu této funkce odpovídal především za vytváření příležitostí mezi jednotlivými firmami a jejich další rozvoj.

"Po mnoha letech jsem se vrátil do skupiny, která se za tu dobu dramaticky proměnila. Nejvíce mě lákala příležitost podílet se na ovlivňování chodu skupiny a jejího budoucího směřování," vysvětluje Jakub Hulík, a dodává: „S posunem do nové funkce chci ještě více rozšířit synergie mezi firmami a díky schopným kolegům nás posunout nejen produktově, ale i geograficky za hranice ČR."

Do portfolia uskupení společností podnikatele Kamila Koupého Dignity, patří výkonnostní agentura Performio.cz, technologické platformy Performax.cz a AntiAdblock.com, online vydavatelství TISCALI MEDIA, media-zastupitelství ARBOmedia nebo Bonus Bona, zastřešující síť online obchodů VeseleZvire.cz, Zubni-kartacek.cz a Zehlicky.cz.

 

Související