Luboš Kreč dosud v newsroomu Economie řídil čtvrtletní Speciál Hospodářských novin, na tvorbě obsahu se podílel i autorsky. Pracoval ve Forbesuidnes.cz a Týdnu, v letech 2008 – 2018 působil v různých pozicích v HN. V roce 2016 napsal knihu Uprchlíci a zachránci o lidech, kteří se za totality prosadili v zahraničí a po roce 1989 pomohli transformovat českou společnost.

„Nacházíme se v pro média kritické době, ve které nás čekají výzvy, ale hlavně příležitosti, jak lidem poskytnout ještě lepší informační a obsahovou službu. A s tím do toho jdu - udělat z iHNedu nejinovativnější a nejlepší byznysový web v Česku,“ uvedl nový šéfredaktor.

Mediální dům Economia je důležitým hráčem na poli on-line médií a digitalizace mediálního obsahu a významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku. Economia provozuje úspěšné zpravodajské servery iHNed.cz a Aktuálně.cz, řadu tematických internetových titulů a služeb včetně freemailových portálů. Economia vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom a Respekt a několik odborných titulů.