/Od našich zpravodajů z Drážďan/

Mysleli na play-off, ale čeští hokejisté do osmnácti let budou hrát opět o udržení mezi elitou. V klíčovém utkání skupiny v Drážďanech proti Finsku zkolabovali v posledních minutách, kdy inkasovali tři góly, a podlehli 3:5. „Za stavu 3:2 jsme věřili, že už to udržíme. Finové totiž potřebovali vyhrát o dvě branky, aby měli šanci na postup,“ litoval po zápase trenér českého výběru Jiří Šolc.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se