Stěhování týmu NHL z americké Atlanty do kanadského Winnipegu se přiblížilo. Zatím to sice není oficiální, ale starosta Atlanty Kasim Reed o přesunu Trashers, za který chytá brankář Ondřej Pavelec, na sever mluví jako o nevyhnutelné věci.

"Pokaždé, když přijdeme o velký sportovní klub, tak je to dost těžké sousto," prohlásil Reed citovaný agenturou AP. "Ublíží to městu, ale poradíme si a život půjde dál," dodal s tím, že hokej možná ve městě nahradí jiný velký sport.

Pro Atlantu není ztráta profesionálního hokejového klubu novinkou. Už v roce 1980 přišlo největší město státu Georgia o tým Flames, který se odstěhoval do Calgary.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se