Stěhování týmu NHL z americké Atlanty do kanadského Winnipegu se přiblížilo. Zatím to sice není oficiální, ale starosta Atlanty Kasim Reed o přesunu Trashers, za který chytá brankář Ondřej Pavelec, na sever mluví jako o nevyhnutelné věci.
"Pokaždé, když přijdeme o velký sportovní klub, tak je to dost těžké sousto," prohlásil Reed citovaný agenturou AP. "Ublíží to městu, ale poradíme si a život půjde dál," dodal s tím, že hokej možná ve městě nahradí jiný velký sport.
Pro Atlantu není ztráta profesionálního hokejového klubu novinkou. Už v roce 1980 přišlo největší město státu Georgia o tým Flames, který se odstěhoval do Calgary.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










