Poražený, ale spokojený byl švýcarský tenista Roger Federer po letošním French Open. Sice ani počtvrté nedokázal ve finále na pařížské antuce porazit Rafaela Nadala, ale celé dva týdny hrál výborný tenis a jako první letos porazil Srba Novaka Djokoviče.

„To, že jsem se dostal až do finále, je pro mě velice důležité. Navíc jsem hrál opravdu dobře a také po fyzické stránce se cítím výborně. A nesmírně si cením právě výhry nad Novakem,“ připomněl Federer fakt, že právě on ukončil sérii 41 zápasů bez prohry od začátku roku a 43 utkání celkově.

 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se