Disciplinární komise ČMFS případ údajné korupce při předloňském prvoligovém utkání Olomouc - Bohemians Praha znovu otevřela poté, co před olomouckým okresním soudem bývalý sportovní ředitel klubu Jiří Kubíček přehrál tajně pořízený záznam rozhovoru s pokladníkem klubu Římským. Ten na záznamu mluví o tom, že klub vydal z pokladny peníze a že vše organizovali šéf klubu Gajda a trenér Psotka.
Disciplinární komise konstatovala, žepřípad neuzavřela, protože předložené důkazy nepovažuje za dostatečné k tomu, aby bylo učiněno zásadní rozhodnutí. Vyčká rozhodnutí soudu první instance.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







