Disciplinární komise ČMFS případ údajné  korupce při předloňském prvoligovém utkání Olomouc - Bohemians Praha znovu otevřela poté, co před olomouckým okresním soudem bývalý sportovní ředitel klubu Jiří Kubíček přehrál tajně pořízený záznam rozhovoru s pokladníkem klubu Římským. Ten na záznamu mluví o tom, že klub vydal z pokladny peníze a že vše organizovali šéf klubu Gajda a trenér Psotka.

Disciplinární komise konstatovala, žepřípad neuzavřela, protože předložené důkazy nepovažuje za dostatečné k tomu, aby bylo učiněno zásadní rozhodnutí. Vyčká rozhodnutí soudu první instance.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se