Ivan Hašek uspořádal na rozloučenou s funkcí šéfa fotbalového svazu setkání s novináři. "Nebyl jsem ničí loutka. Šel jsem do toho proto, abych dokázal, že se dá fotbal dělat jinak, naprosto transparentně," prohlásil mimo jiné.
Cítil jste se více funkcionářem, nebo trenérem?
Z povinnosti jsem se cítil funkcionářem. Na akcích, na kterých jsem jako funkcionář, jsem tou rolí žil. Dělal jsem ji naplno. Ale funkcionáři jsou určitá skupina lidí, kteří v tom jedou po celý život. Já jím byl jen dočasně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




