Wimbledonské finále mezi Petrou Kvitovou a Marií Šarapovovou je otevřenou záležitostí, ve které bude rozhodovat především podání. Tvrdí to Martina Navrátilová, která sama triumfovala ve wimbledonské dvouhře devětkrát.

"Finále je naprosto otevřené. Kdo bude mít lepší podání, vyhraje," prohlásila Navrítilová. "Jakmile je míč ve hře, má ale výhodu Šarapovová," upozornila vzápětí. Pro českou hráčku zase hovoří fakt, že jako jediná ze současné třicítky hraje levou rukou. "A podání levou rukou na trávě, to je výhoda," poznamenala Navrátilová.

 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se