Wimbledonské finále mezi Petrou Kvitovou a Marií Šarapovovou je otevřenou záležitostí, ve které bude rozhodovat především podání. Tvrdí to Martina Navrátilová, která sama triumfovala ve wimbledonské dvouhře devětkrát.
"Finále je naprosto otevřené. Kdo bude mít lepší podání, vyhraje," prohlásila Navrítilová. "Jakmile je míč ve hře, má ale výhodu Šarapovová," upozornila vzápětí. Pro českou hráčku zase hovoří fakt, že jako jediná ze současné třicítky hraje levou rukou. "A podání levou rukou na trávě, to je výhoda," poznamenala Navrátilová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










