Přesně před rokem se Maria Magdalena Rossák postarala o jednu z největších senzací v novodobé historii českých dostihů, když ve svých šestnácti letech vyhrála na ryzákovi Talgadovi České derby.

Nyní nabírá příběh mladé jezdkyně ze slovenské Žiliny, která už jako teenager absolvovala dostihovou akademii v Panamě, znovu na obrátkách. Snaží se prorazit v západní Evropě a znovu se při tom spoléhá na svého životního koně v barvách rodinné stáje Lider Racing Stable.

“Talgado je pro mě absolutní priorita. Přijela bych ho jezdit, i kdybych byla v zámoří,” řekla Rossák serveru IHNED.cz.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se