Přesně před rokem se Maria Magdalena Rossák postarala o jednu z největších senzací v novodobé historii českých dostihů, když ve svých šestnácti letech vyhrála na ryzákovi Talgadovi České derby.
Nyní nabírá příběh mladé jezdkyně ze slovenské Žiliny, která už jako teenager absolvovala dostihovou akademii v Panamě, znovu na obrátkách. Snaží se prorazit v západní Evropě a znovu se při tom spoléhá na svého životního koně v barvách rodinné stáje Lider Racing Stable.
“Talgado je pro mě absolutní priorita. Přijela bych ho jezdit, i kdybych byla v zámoří,” řekla Rossák serveru IHNED.cz.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







