Svázaní odpovědností a vidinou osmdesátimilionové částky za postup odehráli foétbalisté Plzně první poločas odvety třetího předkola Ligy mistrů proti norskému Rosenborgu Trondheim mizerně.
Marně diváci čekali na přesné kombinace a soupeř, který přijel s malou nadějí po porážce 0:1 na svém stadionu, se chytil. Měl víc ze hry, byl nebezpečnější a trápícího se českého mistra, kterému se navíc brzy zranil stoper Čišovský, téměř k ničemu nepustil a často ho sevřel před jeho pokutovým územím. Nakonec obránce Lustig naběhl na kolmou přihrávku proběhl mezi obránci a mezi nohama vybíhající brankáře Daňka dal před poločasem vedoucí gól.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








