Ostravský klub v lize zase ostudně prohrál a po třech odehraných kolech nemá na kontě jediný bod. Situace tradičního slezského celku není v žádném případě růžová, přesto se blýská na růžovější zítřky.
Velký ostravský srdcař Václav Svěrkoš ukončil angažmá v Souchaux a s největší pravděpodobností se už tento týden vrátí zpět do Ostravy, aby pomohl milovanému Baníku k vzestupu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





