Ostravský klub v lize zase ostudně prohrál a po třech odehraných kolech nemá na kontě jediný bod. Situace tradičního slezského celku není v žádném případě růžová, přesto se blýská na růžovější zítřky.

Velký ostravský srdcař Václav Svěrkoš ukončil angažmá v Souchaux a s největší pravděpodobností se už tento týden vrátí zpět do Ostravy, aby pomohl milovanému Baníku k vzestupu.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se