Sága pádů Karla Abrahama na domácí trati pokračuje. I po nedělním závodě platí, že na brněnském Masarykově okruhu dojel do cíle naposledy v roce 2007. Letos Abraham spadl v pátém kole, a přestože v závodě pokračoval, nakonec cílovou šachovnici opět neviděl. Zastavila ho porucha motoru ve dvanáctém kole.

Závod jste přitom začal dobře, že?

Start se mi tentokrát povedl. Startoval jsem z posledního míst, ale už včera mi hodně lidí říkalo, že je jedno, odkud startuji zrovna já, protože mě v první zatáčce stejně všichni předjedou. Bohužel se stalo něco, co já ani jiný jezdec nemůžeme úplně ovlivnit. Podklouzlo mi přední kolo při výjezdu ze zatáčky.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se