S oběma uzdravenými hvězdami Tomášem Berdychem a Radkem Štěpánkem bojují čeští tenisté ode dneška o udržení ve Světové skupině Davisova poháru. Zápas proti Rumunsku zahájil Štěpánek proti Adrianu Ungurovi a vyhrál hladce 3:0. Soupeři povolil za celý zápas jen pět gemů.
Ve druhé dnešní dvouhře na antuce v Bukurešti nastoupil Berdych proti Victoru Crivoiovi. Kapitán Jaroslav Navrátil nakonec mohl do baráže postavit nejsilnější sestavu, ač dlouho nebylo jisté, zda Berdych a Štěpánek budou v pořádku. Také Berdych zvítězil 3:0, ale v závěru posledního setu měl velké problémy s křečí.- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





