Jak to s vaším synem vypadá?
Nechali si ho v nemocnici, udělali mu CT hlavy a celého těla, nic nemá zlomeného, ale je hodně otřesený, tak snad na tom nebude jak loni po Brně. Strach máte vždycky, ale já si myslím, že to bude dobré.

Co se vůbec v první zatáčce stalo?
To nikdo neví. Ale volali mi lidi, že podle záběrů z helikoptéry viděli, že jel uprostřed a dva jezdci ho zmáčkli jak sendvič a při té rychlosti mu někdo nechtěně ťukl do brzdy.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se