Vyčistěte ledovou plochu od reklam, diváci přes ně nevidí puk a popularita hokeje kvůli tomu upadá. K tomu vyzvali jednotlivé oddíly v české extralize loňští hokejoví mistři – Třinec.
Podle Třince by mělo zůstat na ledě jen pár reklam, které prodává nejvyšší hokejová soutěž jako celek. Led by tak v Česku vypadal podobně jako v severoamerické NHL nebo ve Švédsku.
"Čistý led v útočné třetině neznamená špatnou finanční situaci," tvrdí Evžen Delong, generální manažer Třince, který už reklamy z ledové plochy odstranil. Smazání reklam z ledu by ale podle zjištění HN stálo každý klub zhruba 20 milionů korun ročně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









