Za zvuku vítězné písně "We Are the Champions" přišly do tenisové haly na Spartě úspěšné české tenistky, které včera v Rusku po 23 letech vyhrály Fed Cup. Usměvavé, uvolněné, šťastné - tak vypadaly Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Lucie Hradecká a Květa Peschkeová.

"Je to největší úspěch v novodobé historii českého tenisu. Je úžasné, co jste dokázali," promlouval k tenistkám a trenéru Petru Pálovi šéf tenisového svazu Ivo Kaderka.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se