Za zvuku vítězné písně "We Are the Champions" přišly do tenisové haly na Spartě úspěšné české tenistky, které včera v Rusku po 23 letech vyhrály Fed Cup. Usměvavé, uvolněné, šťastné - tak vypadaly Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Lucie Hradecká a Květa Peschkeová.
"Je to největší úspěch v novodobé historii českého tenisu. Je úžasné, co jste dokázali," promlouval k tenistkám a trenéru Petru Pálovi šéf tenisového svazu Ivo Kaderka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





