Dva výrazné výsledky a jinak brankově chudé zápasy. Takové bylo 37. kolo hokejové extraligy, které se neslo ve znamení velkého návratu. Aktuální mistři z Třince mohli letos poprvé počítat v základní sestavě s lídrem týmu a velkou osobností loňského play-off Václavem Varaďou. Ani on ale slezskému celku nepomohl z herní bídy, která se se šampiony táhne už devět kol. Třinec doma ztratil v poslednít třetině vedení s Pardubicemi a prohrál 1:3.

Zase o chlup veseleji je v libeňské O2 Aréně, kde dnes domácí Slavia ve velmi emotivním duelu rozstřílela Brno 6:2. Horko přitom nebylo je na ledě, ale také v hledišti. V moderní aréně se znovu předvedli také fanoušci Komety, kteří během druhé třetiny vykopli tvrzené plexisklo za bránou.